Állásajánlatok

Műszaki referens

• 2021.03.30.

A Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat pályázatot hirdet műszaki referens munkakör betöltésére

Szívesen lenne egy jó csapat tagja, ahol térségünk fejlődéséért és életszínvonalának növeléséért dolgoznak nap mint nap?
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik, de még nem találta meg a legmegfelelőbb munkalehetőséget?

Akkor nálunk a helye! Ne habozzon!

Jelentkezzen a Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat álláshirdetésére!

A munkaviszony időtartama:
határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, 6000 Kecskemét, Deák Ferenc tér 3.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

Kiemelten önkormányzati beruházások, fejlesztések előkészítése, önkormányzati döntések előkészítése, végrehajtása, szakmai segítségnyújtás szakhatósági állásfoglalások kiadásához, önkormányzati ingatlanok műszaki állapotának nyomon követése, közüzemi szolgáltatásokkal kapcsolatos ügyintézés, műszaki tervek ellenőrzése, nem lakáscélú egyéb ingatlanok fejlesztése, felújítása, műszaki átadás–átvétellel, üzembe helyezéssel kapcsolatos feladatok ellátása, fejlesztést, működtetést segítő pályázati lehetőség feltárása, pályázatok előkészítésében, lebonyolításában való részvétel.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása
  • felsőfokú (egyetemi, főiskolai) műszaki végzettség
  • legalább 1 referenciát kérünk megjelölni, elérhetőséggel együtt
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • kiemelkedő problémamegoldó készség
  • komplex gondolkodás
  • terhelhetőség
  • precíz munkavégzés
  • önállóság, felelősségvállalás

Építész műszaki szerkesztő

• 2021.02.15.

A Szabó és Társa Kft. Építész műszaki szerkesztőt-rajzolót keres, tervezési projektek megvalósulásának besegítésére.

Érdeklődni: balazs.szabo85@gmail.com  tel: +36302832480

Állami főépítészi referens

• 2021.02.11.

A Tolna Megyei Kormányhivatal állami főépítészi referens munkakörbe állást hirdet.

Pályázati feltételek:

     Magyar állampolgárság,

     Cselekvőképesség,

     Büntetlen előélet,

      Egyetem, okleveles építészmérnök, okleveles településmérnök, városgazdasági üzemmérnök, vagy főiskola, építészmérnök, településmérnök, városgazdasági üzemmérnök, vagy ezekkel egyenértékű szakképzettség

      Számítógép felhasználói szintű ismerete (Microsoft Office alkalmazások ismerete, szakmai alrendszerek használata)

     B kategóriás jogosítvány,

     Egészségügyi alkalmasság,

     Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

      A Rendőrségről szóló 1994. évi XXXIV. törvény 7.§ (1a) bekezdése alapján megbízhatósági vizsgálathoz való hozzájárulás,

     A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény szerinti összeférhetetlenségi eljárás lefolytatása.

Részletek a csatolt dokumentumban.

2021 Szeptember
H
K
Sze
Cs
P
Szo
V

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

  • Építészfórum
  • Építési jog
  • E-napló
  • ÉTDR
  • Artifex Kiadó Kft.
  • Nemzeti Jogszabálytár
  • Építési megoldások

Kiemelt partnereink

  • Kingspan